System drzwi Heliodor

Jednym z najnowszych produktów firmy Komandor jest system drzwi przesuwnych Heliodor. Zastosowano w nim nowatorski system otwierania i domykania "Comfort Touch". Rama, będąca konstrukcją skrzydła ukryta jest za przednim panelem. Bardzo nowoczesny wygląd stwarza prawie nieograniczone możliwości aranżacji pomieszczeń!
Comfort Touch jest całkowicie nowym produktem na rynku - który można określić mianem „kompletnego domykacza". Nie tylko odpowiada za domykanie drzwi szafy, ale przede wszystkim pozwala łatwo je otworzyć. Wystarczy nacisnąć drzwi palcem lub dłonią, a uchylą się na około 2 cm od krawędzi. Następnie wsunąć dłoń, lekko przesunąć front i GOTOWE!


Cechą charakterystyczną tego systemu jest to, że w drzwiach przesuwnych profile są całkowicie niewidoczne lub otacza je cienka ramka wykonana z aluminium. Heliodor wymaga użycia nowego domykacza Comfort Touch, który ułatwia otwieranie drzwi (naciśnij i otwórz). Nasz nowy produkt jest odpowiedzią na liczne zapytania Klientów, którzy chcieli aby drzwi zabudowy przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa i sztywności konstrukcji pozbawione były ram. System Heliodor z nowym domykaczem Comfort Touch jest idealnym tego typu rozwiązaniem i jednocześnie pierwszym systemem przesuwnych drzwi bezramkowych w naszej kolekcji.

System Heliodor Komandor

System Heliodor Komandor

System Heliodor Komandor

System Heliodor Komandor

Domykacz Comfotr touch

Heliodor

Panel przedni - szyba Metalac

Heliodor - panel przedni: Lacobel

Główne zalety systemu drzwi podwieszanych:
  • Bardzo cienki lub niewidoczny profil
  • Niewidoczne mechanizmy drzwi przesuwnych
  • Innowacyjny, niewidoczny system otwierania przez naciśnięcie drzwi
  • Ciche samodomykanie z amortyzatorem dociągu dzięki domykaczowi Comfort Touch