Płyty meblowe

Płyta laminowana to jeden z najczęściej wykorzystywanych surowców do produkcji mebli. Dzięki zaawansowanym technologiom i nowym technikom jej wytwarzania, oferta dekorów dedykowanych dla branży meblarskiej jest niezwykle bogata i aktualizowana o coraz atrakcyjniejsze wzory. Na bieżąco śledzimy trendy i nowości rynkowe, aby nasza kolekcja była zawsze na czasie i jak najbardziej zróżnicowana.

Aby nasze meble i zabudowy były trwałe i bezpieczne dla zdrowia, współpracujemy z najlepszymi i sprawdzonymi producentami płyty. Głównym naszym dostawcą jest firma Swiss Krono, to wiodący producent gwarantujący wysoką jakość. Do produkcji wykorzystujemy płytę laminowaną o grubości 10, 18, 28, 36mm oraz blaty kuchenne o gr. 10mm (slim line) i standardowe o gr. 38mm. Krawędzie płyty zabezpieczamy okleiną PCV o gr. 1 i 2mm.

Kolekcja płyt dostępnych w naszej ofercie, to starannie wyselekcjonowane dekory zarówno w kolorach unikolor (czyli jednobarwnych) jak i drewnopodobnych, odzwierciedlających naturalny urok i detale drewna. Dbamy o to, aby w ofercie znajdowały się zarówno dekory ponadczasowe, jak i te, nawiązujące do najnowszych trendów we wzornictwie. Poniżej przedstawiamy większość naszej kolekcji. Jeśli masz pytania odnośnie płyty, której nie udało Ci się odnaleźć na naszej stronie, skontaktuj się z nami, a postaramy się zrealizować Twoją zabudowę z materiału jakiego oczekujesz.